Zpět do obchodu

Registrace

Reference

 

 

Ohlasy trenérů a rodičů:

 „Tato pomůcka je velkým pomocníkem při nácviku základu útočného úderu nejen u začátečníků, ale pomáhá i ke zdokonalování tohoto úderu i u pokročilejších hráčů. Slouží také k nácviku odhadu rozběhu k míči, z jakéhokoliv místa u sítě. Trénujeme s ním hlavně u mládeže úder do míče co nejvýše nad hlavou, aby nekrčili paži při úderu.”

„Tato pomůcka je lehoučká a jednoduchá …”

 Lenka Golovátrenérka mladších žáček TJ Sokol Frýdek - Místek

  „Dlouhodobě spolupracujeme s Volejbalovým klubem Polanka nad Odrou. V posledních létech zejména s trenérem juniorek Zdeňkem Štefkem. Ten nám před několika léty nabídl tréninkovou pomůcku – míč na tyči, který se upoutává pomocí magnetu. Tato pomůcka je velmi užitečná zejména pro začátečníky a kategorii mladších žákyň, kde je velmi užitečné udeřit do míče, se kterým je možno na tyči pohybovat. Pro starší kategorii používáme pomůcku pro nácvik úderu do míče v maximální výšce.”

„Za tréninkovou pomůcku děkujeme a věříme v další spolupráci.”

Jiří Drobek - předseda SK Slezan Orlová

 „Využíváme tuto tréninkovou pomůcku zejména pro trénink mládeže a vzhledem k variabilitě umístění míče nad sítí a k chytře vymyšlenému uchycení volejbalového míče je to pomůcka velmi užitečná.”

„Pro trénink mládeže doporučujeme!“

 Ing. Ivan Cap  - předseda Volejbalového spolku Ostrava

 „Táto pomôcka veľmi pomohla našej Saške / 12 rokov /, aby si zlepšila svoju techniku útočného úderu , a v neposlednom rade sa jej ramená posilnily a celý úder získal na presnosti a dynamike. Pomôcka je jednoducho efektívna. Môžeme trénovať doma.”

 „Dobrá cena za dobrú kvalitu.”
 
Dino a Saška Csorba - otec s dcérou  Košice
 
 ,,Trénujeme s ňou v žiackej prípravke. Voláme ju "udica" a sme veľmi spokojní. Určite je lepšia ako tá železná opacha. Je ľahko prenosná a čo je dôležité nemusím ju neustále prestavovať podľa dosahov hráčok. Tak môžeme plynule trénovať."

Stanislav Martinat - tréner Slávie UK Bratislava 

  ,,S pomůckou máme dobré zkušenosti, používáme ji především při tréninku mládežnických kategorií od mladších žaček po kadetky. Nácvik je zaměřen nejen na odbití míče, ale i na správný rozběh, kdy se děti nemusí soustředit na letící míč, který je při použití pomůcky v klidu, ale jen na správný pohyb nohou a smečařské ruky. "

Jiří Žůrek - trenér VK Austin Vsetín

"Volejbalovou pomůcku jsme původně pořídili pro starší žákyně. Ty si ji velmi rychle oblíbily, používáme v každém tréninku. Nadšené jsou i malé holky, pro které je to zatím zatím spíš zábava. Velkým pomocníkem je nejen pro děti, ale i pro nás trenéry."

Radka Bednářová - trenérka SK Slavičín

″Skvělá pomůcka na trénink i do hodin TV a vynikající nástroj na nácvik smečí u volejbalistů a seznámení z útokem u laiků. Výrazně zjednoduší práci trenéra zvlášť u kategorie mladší žactvo.″ 

Martin Kopeček - trenér a učitel TV, VO Slezská Orlice - Krnov

″Logistika zapůjčení skvěle vymyšlená. Nebyl s ní jediný problém. Pomůcka ideální pro nácvik správné techniky smečařského úderu u děti i dospělých. Malá nevýhoda může být neustále nasazováni a sbírání míčů.″

 Jakub Jarošík - manažer beachvolejbalového areálu Club Sport Vítkov

 ”Je to jednoduchý nástroj na nácvik útočného úderu. Je variabilný, dá sa požiť s pevným uchytením na rebriny, na sieť a aj voľne držaním v ruke s regulovaním výšky. Je praktický aj z hľadiska smeru úderu, kde nie je žiadne obmedzenie. Jeho výhodou je aj to to, že je skladný. Máme totiž aj veľký smečiarky trenažér s košom, ale ten musíme vždy po tréningu rozobrať a znova na tréning poskladať (keďže máme malé priestory).
HANGBALL TRAINER je síce pre menší počet trénujúcich, ale je veľmi praktický.”

Peter Gramblička - TJ Lokomotíva Čadca

”Shodli jsme se, že pomůcka je dobrá, užitečná, praktická, cena odpovídá. Zjednodušuje nácvik, návyk volby správného místa odrazu, úderu do míče ve výskoku, jednoduchá korekce výšky dle individuálních možnosti hráče. Pomáhá i při odstraňování zlozvyků.”

Jan Franek - TJ TŽ Třinec

”Jsem spokojena, pomůcku používáme a plní svůj účel. Měla jsem obavy z toho, že při smeči bude docházet ke kontaktu ruky s místem zavěšení, ale neděje se tak. Takže spokojenost.„

Vladimíra Zubková - rodič z Podolí

 ”Tuto tréninkovou pomůcku používáme šestým rokem, a velice se nám osvědčila při práci u všech kategoriích. U nejmenších se dá nacvičit správný postoj a protažení ruky při odbití míče. Později se dá velice dobře natrénovat i smečařský náskok a odbití. U starších kategorií se dá krom jiného učit maximálnímu výskoku za balónem a přesnost úderu.„

”Doporučuji  HANG BALL TRAINER jako dobrou tréninkovou pomůcku.„

Miroslav Karel - TJ VEROS Chomutov

 

Kluby, kde trenéři používají HANGBALL:

 TJ VEROS Chomutov  TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší  VK Austin Vsetín  Slávia EU Bratislava (SK) Radotinský SK Praha  VK Beskydy Frýdlant n.O.  TJ Slavia Liberec   Happy sport Opava  KCTM Volejbal Vysočina  SK Duhovka Břeclav  VK Choceň ∗ SK Hrušovany nad Jevišovkou  VSK Český Krumlov  TJ Spartak Pečky Dům dětí a mládeže Rakovník  TJ Sokol Hrušovany u Brna  SK Třebín SK Slavičín MŠK Žiar nad Hronom (SK) ∗ TJ TŽ Třinec TJ Slovan Ivančice   ŠKM Liptovský Hrádok (SK) VO Slezská Orlice  TJ Sokol Vlachovo Březí VAM Havířov TJ Sokol Třešť TJ Sokol Bučovice  Gym. Zoltána Kodálya Galanta (SK)  TJ Spartak Velká Bíteš  Volejbalový oddíl Vítovice  ∗ TJ Sokol Komárov  TJ Lokomotíva Čadca (SK)  TJ Sokol Mohelnice  Volejbalový klub Jirkov  TJ Slovan Varnsdorf J.T České Budějovice  VK Studienka (SK)   V.Z.Podolí  SAVO Praha  Volejbal Výškov  Veverská Bítýška  Sport. oddíl DDM Praha 10 A.P. Brno Spojená škola Bratislava (SVK) D.Ž. Košice (SVK) a další...

Zpět do obchodu